Badanie dotyczące kariery i edukacji - nagrody dla studentów 20.01.2016 09:00

Drogi Studencie,

zostało już tylko kilka tygodni na wzięcie udziału w największym w Europie badaniu dotyczącym kariery i edukacji! Bardzo dziękujemy, jeśli już zdążyłeś wypełnić kwestionariusz. Jeśli nie, to do 15 lutego masz szansę, aby dołączyć do około 280,000 studentów, którzy co roku angażują się w kształtowanie edukacji oraz przyszłego środowiska pracy poprzez określenie swoich celów i motywacji. Czy też chcesz mieć w tym swój udział?

www.trendence-gradbarometer.eu

...i zdobądź szansę na wygranie nagród do wykorzystania w ponad 70 sklepach internetowych:

·         5 voucherów BestChoice x 500 EUR

·         10 voucherów BestChoice x 200 EUR

Ponadto po zakończeniu kwestionariusza będą na Ciebie czekać wyniki z zeszłorocznej edycji.

Twoje odpowiedzi są anonimowe, a dane podlegają ścisłej ochronie prawnej.

Prześlij ten link do innych studentów, aby także zyskali możliwość wypowiedzenia się w ważnych dla nich sprawach!