DZIAŁAJ ZA GRANICĄ! Zasady eksportu towarów i usług na rynek niemiecki i rynki skandynawskie 01.12.2017 16:57

RCiTT ZUT zaprasza na szkolenie poświęcone aspektom prawnym wymiany handlowej z Niemcami i państwami skandynawskimi, które odbędzie się 14 grudnia 2017 r.

Chcesz wejść na rynek niemiecki i państw skandynawskich, ale nie wiesz od czego zacząć? Już eksportujesz do Niemiec, Danii, Norwegii, Szwecji bądź Finlandii, ale szukasz sposobu na zwiększenie zysków i lepsze zabezpieczenie się przed ryzykiem? Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii pomoże rozwiązać te problemy w trakcie szkolenia „DZIAŁAJ ZAGRANICĄ! Zasady eksportu towarów i usług na rynek niemiecki i rynki skandynawskie", które odbędzie się 14 grudnia 2017 r. Jego uczestnicy dowiedzą się jak przeprowadzić podstawową analizę możliwości eksportowych swojej firmy; poznają wymagania formalno-prawne i najkorzystniejsze formy prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech i Skandynawii; oraz zapoznają się z zasadami obowiązującymi przy dopuszczeniu produktów na te rynki (w tym wymaganymi certyfikatami).

Więcej informacji o szkoleniu, wraz z formularzem rejestracyjnym, dostępne na stronie RCIITT.