ERASMUS+ drugi nabór na wyjazdy dydaktyczne i szkoleniowe 2016/2017 30.09.2016 11:41

Koordynator Uczelniany Programu Erasmus+ ogłosił na stronie internetowej www.erasmusplus.zut.edu.pl/pol/menu-poziome/aktualnosci.html drugi nabór na wyjazdy dydaktyczne oraz szkoleniowe realizowane w roku 2016/2017 (Program Erasmus+).

Harmonogram naboru zaplanowany jest następująco:

29 września – 15 listopada 2016: nabór wniosków;

A. wyjazdy dydaktyczne – nabór na wydziale (wnioski składane są do Wydziałowego koordynatora programu Erasmus+);
B. wyjazdy szkoleniowe – nabór centralny (wnioski składane są w Dziale Kształcenia - Sekcji Współpracy z Zagranicą).

16 – 25 listopada 2016: ocena wniosków;
A. wyjazdy dydaktyczne - przez wydziałową komisję rekrutacyjną powołaną przez dziekana przekazanie protokołu do Sekcji Współpracy z Zagranicą;
B. wyjazdy szkoleniowe – przez centralną komisję rekrutacyjną powołaną przez Prorektora ds. Kształcenia.

do 30 listopada 2016 - ogłoszenie wyników drugiego naboru ST 2016/2017.

UWAGA: w ramach naborów kandydat/ka może złożyć tylko jeden wniosek.
UWAGA: w przypadku wniosków dydaktycznych kandydat/ka musi skorzystać z właściwego formularza i wypełnić wszystkie wymagane pola, w tym liczbę godzin zajęć. Brak tej informacji skutkuje cofnięciem wniosku do uzupełnienia przez kandydata/kę.

Zbigniew Sekulski
Wydziałowy koordynator programu Erasmus+