FUSES+ Future Sustainable Energy Supply 2024 - kurs intensywny w University of Applied Sciences Stralsund, Niemcy 23.01.2024 09:38

Zapraszamy studentów kierunków Chłodnictwo i klimatyzacja, Transport i Logistyka (1 poziom studiów) do składania wniosków o udział w mieszanym kursie intensywnym BIP „FUSES+ Future Sustainable Energy Supply 2024” organizowanym przez University of Applied Sciences Stralsund, Niemcy.

Kurs BIP obejmuje zajęcia on-line w terminie 8-9 kwietnia 2024 oraz zajęcia stacjonarne w UAS Stralsund w terminie 16 – 27 kwietnia 2024  (wyjazd krótkoterminowy) - obowiązkowy udział w obu komponentach. Osoby zakwalifikowane na kurs BIP otrzymają stypendia Erasmus+ na mobilność krótkoterminową  w wysokości 79 euro / dzień.

Osoby należące do grupy z mniejszymi szansami (orzeczenie o niepełnosprawności, nabyte prawo do stypendiów socjalnych) otrzymują dodatkowe wsparcie finansowe.

Informacje o wydarzeniu na stronie Organizatora: www.hochschule-stralsund.de/en/spring-school/

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie karty zgłoszenia BIP (dostępna u osoby kontaktowej na Wydziale lub w Dziale Mobilności Międzynarodowej – international@zut.edu.pl) zawierającego informacje o:

1. średniej za ostatni ukończony semestr (potwierdza Dziekanat)
  2. ocenie znajomości języka angielskiego (wynik z egzaminu maturalnego lub z egzaminu kończącego lektorat na pierwszym stopniu studiów).

Wypełnioną, kompletną kartę zgłoszenia należy składać:

1. U osoby kontaktowej na Wydziale – dr inż. Agata Krystosik-Gromadzińska lub
  2. W Dziale Mobilności Międzynarodowej – ul. Pułaskiego 10 („Stara Chemia”), pokój 15 i 16

Termin składania wniosków upływa 31 stycznia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: international@zut.edu.pl