Międzynarodowe Targi Łodzi i Sportów Wodnych Boot & Fun'17 w Berlinie 06.12.2017 09:38

W dniu 28 listopada 2017 r.  na terenach wystawowych Messe Berlin odbyły się Międzynarodowe Targi Łodzi i Sportów Wodnych „Boot & Fun'17". Targi zwiedzała grupa studentów i pracowników naszego wydziału.

Oferta targowa była bardzo bogata i obejmowała m.in.:
- łodzie i jachty motorowe oraz żaglowe,
- napędy elektryczne i hybrydowe, przyjazne dla środowiska,
- jachty mieszkalne,
- klasyczne jachty morskie i śródlądowe oraz łodzie przerabiane według potrzeb.

Dużą część tegorocznej ekspozycji stanowiły katamarany z domkami do pływania po wodach śródlądowych. Tego typu jachty motorowe stają się bardzo popularne na akwenach wokół Berlina, zawijają także do Szczecina.  Nie brakowało sprzętu i akcesoriów do łodzi, silników, urządzeń elektronicznych, ubrań i wyposażenia, a giełda łodzi używanych była dodatkową atrakcją. Swoje oferty prezentowały również firmy czarterowe, mariny i przystanie, a także organizatorzy sportów i turystyki wodnej.

Targi berlińskie przyciągają wielu pasjonatów żeglarstwa, kajakarstwa, wędkarstwa i innych form aktywnego wypoczynku. Boat & Fun to impreza, którą chętnie odwiedza młoda publiczność - 1/3 zwiedzających to osoby poniżej 30 lat.

Zbigniew Zbroja

Międzynarodowe Targi Łodzi i Sportów Wodnych Boot and Fun'17 (format:  jpg, rozmiar:  201 kB)

Międzynarodowe Targi Łodzi i Sportów Wodnych Boot and Fun'17 (format:  jpg, rozmiar:  157 kB)

Międzynarodowe Targi Łodzi i Sportów Wodnych Boot and Fun'17 (format:  jpg, rozmiar:  223 kB)