Pomagamy małemu Luckowi 04.12.2017 18:16

Rok temu w ramach Komitetu Student Studentowi Bratem zbieraliśmy środki dla naszego przyjaciela Eryka, który doszedł już do pełnej sprawności.  Dziś naszej pomocy potrzebuje malutki Lucjan, urodzony w tym roku synek absolwentów Wydziału Budownictwa i Architektury ZUT, zmagający się z chorobą stawu piszczelowego, która może doprowadzić do amputacji jego nogi.

Potrzeby są duże, a czas nagli - dlatego też łączymy siły! Pomogliśmy Erykowi, zróbmy wszystko by pomóc małemu Luckowi :).

5 grudnia w godzinach 8:00 - 15:00 (UTC+01) na Wydziale Techniki Morskiej i Transportu (i kilku innych wydziałach) odbędzie się sprzedaż ciasta i przeprowadzona będzie zbiórka pieniędzy na pomoc małemu Luckowi.  Każdy może pomóc!

Szczegóły akcji na FB: www.facebook.com/events/462086920858940/