Prodziekan ds. Studenckich serdecznie zaprasza na spotkanie ze studentami II roku 18.04.2016 15:05

Prodziekan ds. Studenckich serdecznie zaprasza na spotkanie ze studentami drugiego roku, semestru 4 studiów stacjonarnych  pierwszego stopnia kierunku Oceanotechnika, które odbędzie się dnia 28 kwietnia (czwartek) 2016 r. w sali 113 o godzinie 15:15.

Spotkanie poświęcone będzie wskazaniu przez studentów preferencji  specjalności.

Prodziekan ds. Studenckich serdecznie zaprasza na spotkanie ze studentami drugiego roku, semestru 4 studiów stacjonarnych  pierwszego stopnia kierunku Inżynieria bezpieczeństwa, które odbędzie się dnia 28 kwietnia (czwartek) 2016 r. w sali 113 o godzinie 16:15.

Prodziekan ds. Studenckich serdecznie zaprasza na spotkanie ze studentami drugiego roku, semestru 4 studiów stacjonarnych  pierwszego stopnia kierunku Transport, które odbędzie się dnia 9 maja (poniedziałek) 2016 r. w sali 113 o godzinie 16:15.