RCIiTT ZUT w Szczecinie ogłasza otwarcie naboru dla osób zainteresowanych usługami preinkubacji w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości RCIiTT ZUT. 01.02.2017 12:59

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (RCIiTT ZUT) z dniem 1 lutego 2017 roku ogłasza otwarcie naboru dla osób zainteresowanych skorzystaniem z usług preinkubacji w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości RCIiTT ZUT.

Usługi preinkubacji wiążą się m.in. z nieodpłatnym udostępnieniem pomieszczeń typu 'open space' wraz z wyposażeniem oraz możliwością korzystania z usług szkoleniowo-doradczych RCIiTT ZUT.

Nabór preinkubowanych, czyli osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej, będzie się odbywał w trybie ciągłym. Aby wziąć w nim udział, wystarczy złożyć w RCIiTT ZUT wypełniony Formularz zgłoszeniowy.

Więcej informacji oraz wszystkie niezbędne dokumenty można znaleźć na stronie internetowej RCIiTT ZUT pod adresem: innowacje.zut.edu.pl/aktualnosci/ogloszenie-o-naborze-preinkubowanych-do-aip-rciitt