RCIiTT ZUT zaprasza na szkolenie Tworzenie modeli biznesowych 18.01.2017 10:09

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT zaprasza pracowników naukowych z województwa zachodniopomorskiego na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się już 31 stycznia 2017 r.

Celami szkolenia jest:

1.       przybliżenie pracownikom naukowym zasad projektowania i planowania przedsięwzięcia biznesowego opartego o posiadaną technologię, oraz

2.       przedstawienie sposobów weryfikowania zasadności takich przedsięwzięć.

W oparciu o narzędzie Business Model Canvas po szkoleniu uczestnik będzie znał podstawowe zasady projektowania przedsięwzięcia biznesowego oraz sposoby jego rozwijania na wczesnych etapach.

Więcej informacji na temat szkolenie i formularz rejestracji są dostępne na stronie:

innowacje.zut.edu.pl/aktualnosci/szkolenie-tworzenie-modeli-biznesowych-dla-pracownikow-naukowych