Spotkanie informacyjne dot. Programu Stażowego "Energia dla Przyszłości" 05.05.2017 10:07

Uczelniane Biuro Karier wraz z Wydziałem Bilansowania i Zarządzania Efektywnością Energetyki PKN ORLEN S.A. zorganizowało spotkanie informacyjne dotyczące Programu Stażowego Energia dla Przyszłości w dniu 12 maja br. (piątek) w sali nr 209 na Wydziale Elektrycznym przy ul. Sikorskiego 37.

Drugiej edycja Programu Stażowego Energia dla Przyszłości jest zorganizowana przez Ministerstwo Energii we współpracy ze spółkami energetycznymi PGE Polska Grupa Energetyczna S.A., PKN ORLEN Polski Koncern Naftowy S.A. oraz PGNiG Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. i jest skierowana do studentów i absolwentów wybranych wydziałów dziesięciu polskich uczelni technicznych.

Informacje szczegółowe można uzyskać w uczelnianym Biurze Karier.