Szkolenie: Ciekawie o nauce. Sztuka pisania tekstów naukowych dla wszystkich 10.01.2018 09:49

RCIiTT ZUT zaprasza studentów, doktorantów oraz naukowców na szkolenie z technik pisania tekstów naukowych, które odbędzie się 26.01.2018 r.

Uczestnicy szkolenia poznają metody tworzenia publikacji naukowych, która przyciągają uwagę czytelnika oraz cieszą się uznaniem w środowisku badaczy i wysoką cytowalnością. Dowiedzą się od czego zacząć pisanie tekstów, skąd czerpać inspiracje oraz w jaki sposób wykorzystać paralele, zasadę kontekstu czy obrazowanie w publikacjach. Zaprezentowane zostaną techniki zwiększające skuteczność tekstów naukowych, formuły copywriterskie oraz sprawdzone recepty na zainteresowanie czytelnika. Taka umiejętność promocji własnych osiągnięć naukowych jest obecnie ważnym elementem w rozwoju kariery naukowej.

Szkolenie poprowadzi Artur Jabłoński, konsultant ds. e-marketingu, szkoleniowiec, doradca, wykładowca.

Szczegółowy program szkolenia oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie RCIiTT