Szkolenie „Interpretacja nowych wymagań prawnych Unii Europejskiej dotyczących znakowania żywności” 15.03.2017 11:31

RCIiTT ZUT zaprasza na szkolenie poświęcone europejskim wymogom prawnym w zakresie znakowania żywności, które odbędzie się 28 marca br.

W trakcie szkolenia przedsiębiorcy, naukowcy i samorządowcy zostaną zapoznani z m.in. obowiązkami wynikającymi z Rozporządzenia WE 1169/2011 w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności oraz innych przepisów dotyczących znakowania, etykietowania niektórych substancji lub produktów powodujących alergie lub reakcje nietolerancji, zasad umieszczania dodatków do żywności, aromatów i enzymów na etykietach. Szkolenie poprowadzi p. Zbigniew Czerwiński, doświadczony auditor Europejskiej Organizacji Jakości (EOQ).

Więcej informacji o wydarzeniu wraz z formularzem rejestracyjnym dostępne jest na stronie: innowacje.zut.edu.pl/aktualnosci/szkolenie-interpretacja-nowych-wymagan-prawnych-unii-europejskiej-dotyczacych-znakowania-zywnosci/

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu Enterprise Europe Network.