Szkolenie: Zostań ekspertem Komisji Europejskiej i poznaj tajemnice Participant Portal 28.03.2017 12:02

Zostań ekspertem Komisji Europejskiej i poznaj tajemnice Participant Portal!

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT zaprasza wszystkich naukowców, przedsiębiorców i inne osoby posiadające specjalistyczną wiedzę na bezpłatne warsztaty, które odbędą się 11 kwietnia br.

Uczestnicy poznają korzyści wynikające z pełnienia funkcji eksperta Komisji Europejskiej, a także obowiązki i zasady z nią związane. Zapoznają się także z serwisem Participant Portal, który obsługuje konkursy ogłaszane w Programie Ramowym Horyzont 2020 i zawiera stosowną dokumentację konkursową. Warsztaty poprowadzi Konsultantka ds. programów badawczych UE, pani Agata Skrobek.

Więcej informacji oraz formularz rejestracji na warsztaty dostępne jest na stronie:

innowacje.zut.edu.pl/aktualnosci/szkolenie-zostan-ekspertem-komisji-europejskiej-i-poznaj-tajemnice-participant-portal-0