Targi Kariery MARITIME CAREER MARKET 01.08.2016 09:47

Międzynarodowe Targi Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich SMM - największa i najważniejsza impreza światowego przemysłu okrętowego - targi SMM, odbędzie się już w dniach 6 - 9 września 2016 r. na terenach wystawienniczych Targów Hamburskich.

Targi zgromadzą ponad 2 100 wystawców oraz 50 000 gości z całego świata.

Podczas ostatniego dnia targów, 9 września, odbędą się Targi Kariery dla branży morskiej MARITIME CAREER MARKET. Impreza jest wyjątkową platformą ułatwiającą kontakt między przedsiębiorstwami a zdolnymi, młodymi osobami, absolwentami szkół morskich i technicznych, zainteresowanymi rozpoczęciem karierę w branży morskiej.

Udział w MARITIME CAREER MARKET daje niepowtarzalną okazję dotarcia do działów HP najważniejszych przedsiębiorstw i zdobycia angażu,
bądź przynajmniej informacji o możliwościach szkoleń i rozwoju kariery.

Dla studentów została przygotowana przez organizatorów wyjątkowa oferta: w dniu 9 września studenci po okazaniu legitymacji przy punkcie
rejestracji zwiedzających (registration counter) otrzymają rabat 50% na wejściówkę jednodniową (koszt po rabacie 7,50 EUR), a grupy min.
5 studentów otrzymają nawet możliwość bezpłatnego wstępu na targi.

Szczegółowy wykaz firm biorących udział w Maritime Career Market dostępny jest na stronie: bit.ly/2aiTrVQ
Serdecznie zachęcamy do udziału!

Bliższe informacje i sprzedaż biletów:

Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich w Polsce

E-mail: karas@eurotargi.com