Zaproszenie na HackVision powered by FPCUP - maraton projektowania 15.02.2023 11:29

Studenci i doktoranci!

Zapraszamy Was do podjęcia wyzwania. Czeka kariera w sektorze kosmicznym i atrakcyjne nagrody.

Już w piątek, 3 marca będziecie mogli zmierzyć się z wyzwaniami przygotowanymi przez Instytut Geodezji i Kartografii przy współpracy z Abiskey Polska. Na zwycięzców czekają cenne nagrody finansowe i rzeczowe.

W Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii zostanie zorganizowana pierwsza lokalna edycja kosmicznego hackathonu - "HackVision powered by FPCUP".

„HackVision powered by FPCUP” to maraton projektowania, podczas którego uczestnicy opracowują nowatorskie rozwiązania rzeczywistych wyzwań.

Dla kogo?

Wydarzenie jest bezpłatne i każdy może wziąć w nim udział. W ramach eventu, dzięki wykorzystaniu danych satelitarnych programu Copernicus oraz Computer Vision, zespoły opracują rozwiązania w formie aplikacji, które mogą w przyszłości wesprzeć administrację publiczną.

Organizatorzy zapewniają konsultacje i warsztaty m.in. z tworzenia modelu biznesowego, opracowania prezentacji inwestorskiej, przygotowania wniosku do ESA Centrum Inkubacji Biznesowej i konkursów biznesowych ESA.

Aby wziąć udział w kosmicznym maratonie projektowania, trzeba zebrać drużynę złożoną z co najmniej dwóch osób, których zainteresowania lub kierunek studiów/specjalizacja związane są nowymi technologiami oraz biznesem i wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie: hackvision.pl.

W zgłoszeniu należy zaznaczyć lokalizację „Szczecin”.

Wyzwania dla Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego oraz program wydarzenia znajdziecie na portalu zut.edu.pl. Link w komentarzu.

Sektor SPACE czeka właśnie na Ciebie!

Więcej informacji o wydarzeniu: HackVision powered by FPCUP